Strona 1 z 2 1 2 »

Reedycja poezji Zbyszka J. Derdy

2011-12-05

Wydawnictwo Ardius rozpoczyna serię ebooków tylko z dobrą poezją. Zapraszamy.

Więcej

Pierwsza publikacja w ramach projektu Wydaj tomik

2011-01-03

Wydawnictwo Ardius wspólnie z Portalem Literackim Allarte.pl ma przyjemność zaprezentować pierwszy tomik poetycki, wydany w ramach projektu „Wydaj tomik”. Prezentujemy debiut poetycki Izabeli Bocian, allartowej izzy, zatytułowany „Kobieta w aktach”.

Więcej

Przeczytaj fragment i kup książkę.

2010-07-30

Od dziś możesz przekonać się, czy na pewno zainteresuje Cię powieść, którą chcesz u nas kupić. Przeczytaj fragment książki zupełnie za darmo!

Więcej

Książki Ardiusa już na Yesbook.pl!

2010-07-27

Cały czas dbamy o rozwój naszego Wydawnictwa i pozyskiwanie nowych kanałów promocji naszych Autorów. Dlatego teraz wszystkie wydane przez Wydawnictwo Ardius książki są dostępne także w portalu Yesbook.pl.

Więcej

Dobry Program Partnerski Ardius

2010-05-18

Stworzyliśmy Dobry Program Partnerski dla wszystkich którzy chcą zacząć zarabiać. Zarejestruj się na stronie i już dziś zostań naszym Partnerem. Promuj wybraną przez siebie usługę Ardius zawartą w Dobrym Programie Partnerskim. My za wszystko dobrze zapłacimy.

Więcej

Zbigniew Brzeziński – Polak, który zdobył Biały Dom

2010-01-22

Pierwsza publikacja z serii Piramida Wiedzy - książka Miłosza Króla - dotyczy szalenie ciekawego rozdziału w historii Stanów Zjednoczonych i świata w ogóle. Prezentuje też zarys błyskotliwej interpretacji tej historii, jakiej dokonał wybitny myśliciel polityczny Zbigniew Brzeziński.

Więcej

Kolorowy domek czy mroczne zamczysko, czyli Weronika w Krainie Czarów

2010-01-20

W "Szukając świtu" za sprawą wyobraźni Jagny Rolskiej, zupełnie realny dramat rodzinny wpisany został w świat rodem z baśni braci Grimm, świetnie zresztą wpisując się w ten świat, pełen czyhających na ludzi niebezpieczeństw. Groza jest integralną częścią tego świata. I życia bohaterki.

Więcej

Zwiedzaj Piramidy z Wydawnictwem

2010-01-12

Jesteś autorem ciekawej pracy naukowej? Wydaj ją w formie e-booka! Zagwarantuj sobie nietuzinkową reklamę w Internecie i pochwal się swoimi osiągnięciami. Współpraca z Wydawnictwem zapewni Ci satysfakcję i pozwoli zarobić na swojej wiedzy!

Więcej

Najciekawsze teksty, najlepsi Autorzy - już u nas!

2010-01-12

Czekaliście na to od dawna! Już niebawem wszystko, co czytaliście do tej pory - stanie się nie ważne! Tylko u nas znajdziecie najlepszych Autorów, najciekawsze powieści i prace naukowe. Przygotujcie sobie miejsce w wirtualnej bibliotece, bo w najbliższe wieczory nic nie zdoła oderwać Was od czytania!

Więcej

Wydawnictwo Ardius ma nowa stronę

2009-12-18

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli napisałeś książkę, nie chowaj jej do szuflady – podziel się wiedzą! Na stronie znajdziesz najciekawsze publikacje najlepszych Autorów. Chcesz dołączyć do ich grona? Wypełnij formularz dostępny na stronie!

Więcej
Strona 1 z 2 1 2 »