Dla autorów

Masz pomysł na książkę? A może gotowe dzieło leży w Twojej szufladzie? Napisałeś pracę naukową, która została wysoko oceniona? A może specjalizujesz się w konkretnej dziedzinie i masz pomysł na poradnik? Prześlij swój tekst do nas! 

Aby rozpocząć cały proces wydawniczy - załóż konto. Skorzystaj z zakładki. Zarejestruj się jako Autor e-booka. Formularz, jaki znajdziesz w zakładce będzie wymagał uzupełnienia podstawowych informacji o Tobie. Możesz również od razu załączyć Twój tekst i krótki opis przesyłanej książki.

Dzieło, które prześlesz do Wydawnictwa zostanie poddane ocenie Redakcji i jeśli spotka się z pozytywną opinią - Wydawnictwo rozpocznie proces wydawniczy. Zostanie do Ciebie przesłana Umowa Wydawnicza, tekst zostanie opatrzony niezbędną korektą, recenzją oraz numerem ISBN. Ostatnim punktem publikacji będzie umieszczenie książki na stronie sklepu Ardius. Teraz, wystarczy już tylko czekać aż Twoja książka zdobędzie tytuł bestsellera!

Wszystkich autorów prosimy o przeczytanie (w dziale FAQ) informacji na temat wymogów, jakie powinny spełniać przysyłane do Wydawnictwa teksty. Prace, ktore ich nie spełnią, nie będą akceptowane przez Redakcję.